Grad Virovitica nagradio najbolje učenike: Najuspješniji školarci dobili prijenosna računala

Grad Virovitica nastavio je tradiciju nagrađivanja najuspješnijih učenika te je najboljim osnovnoškolcima i srednjoškolcima uručio prijenosna računala kao priznanje za njihov rad, trud i ostvarene rezultate tijekom školovanja.

Na svečanom prijemu održanom u Gradskoj upravi gradonačelnik Ivica Kirin uručio je nagrade učenicima koji su svojim uspjesima obilježili školsku godinu, a uz njih su bili ravnatelji škola i članovi gradskog vodstva.

Među nagrađenima je Katarina Kanjka iz Osnovne škole Vladimira Nazora, koja je proglašena najboljom učenicom škole, ali i najboljom učenicom osnovnih škola Virovitičko-podravske županije.

Priznanja su primili i Patrik Grahovac iz Osnovne škole Ivane Brlić-Mažuranić, Franka Jakelić iz Katoličke osnovne škole u Virovitici, Helena Bošnjak iz Osnovne škole pri Centru za odgoj, obrazovanje i razvojnu podršku dr. Terezija Salaj Rakić te Leonarda Đanić iz srednje škole istog centra.

Među nagrađenima su i učenici glazbenih škola. Filip Cindrić proglašen je najboljim učenikom Osnovne glazbene škole Jan Vlašimsky Virovitica, ali i najboljim učenikom umjetničkih glazbenih škola Virovitičko-podravske županije. Nagrađen je i Damjan Krupa, najbolji učenik Srednje glazbene škole Jan Vlašimsky Virovitica, kojem će priznanje biti uručeno naknadno.

Gradonačelnik Kirin čestitao je učenicima na postignutim rezultatima, istaknuvši kako su znanje, rad i upornost najbolja investicija u budućnost te da Grad Virovitica nastavlja podupirati obrazovanje i izvrsnost mladih.

Uz gradonačelnika, učenicima su na uspjesima čestitali i zamjenica gradonačelnika Vlasta Honjek-Golinac te pročelnik Upravnog odjela za društvene djelatnosti Alen Bjelica.

Nagrađivanjem najboljih učenika Grad Virovitica još jednom je poslao poruku da se izvrsnost prepoznaje i cijeni te da trud mladih ljudi zaslužuje javno priznanje.

- Reklamni prostor -spot_img